Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Kontakty

M-atelier
Ing. Pavel Malínek

Jakoubka ze Stříbra 44,
Olomouc 779 00
tel: 777 652 111, 777 652 134; 588 517 408


Kde nás najdete

KOMERČNÍ STAVBY

Přístavba administrativní budovy John Craine


Prodejna potřeb pro zahradní jezírka

   

Penzion Slavonín (realizace 2012)
Novostavba penzionu je částečně podsklepená, z větší části jednopodlažní zastřešena pultovou střechou a z části dvoupodlažní s podkrovím zastřešena sedlovou střechou. Sklon střechy je 380. Výška hřebene je 13,150m nad +-0,0. Zadní část má výšku hřebene 6,6 a 5,6 do 0,000. Objekt je umístěn ve svahu, s převýšením 2,0m. Před objektem je vybudována zpevněná plocha ze zámkové dlažby. Z hlediska použitých materiálů se v exteriéru a interiéru uplatnila omítka hladké a hrubé struktury a obklady stěn z umělého kamene. Na střeše byla použita krytina z asfaltových šablon.

 


SPORTOVNÍ AREAL SLAVIA KLUB
(TENISOVÉ KURTY, WELLNESS, RESTAURANT)


Novostavba čtyř polyfunkčních objektů
Jedná se o novostavbu čtyř polyfunkčních objektů. Objekty jsou pětipodlažní, podsklepené s plochou střechou. Konstrukční systém budov je železobetonový skeletový. Opláštění objektu je navrženo zděné s fasádním zateplením, prostor schodiště je prosvětlen celoplošným prosklením. Vstup do objektu je chráněn lehkým zastřešením. Okna jsou navržena plastová, klasická jednokřídlá nebo dvoukřídlá. Výška po atiku je 15,5 m. Půdorysné rozměry jednoho objektu jsou 18,0 x 16,0 m. Objekty jsou od sebe vzdáleny 10,5m.
Dispozice: V suterénu jsou umístěny garáže, které jsou společné vždy pro dva objekty, které jsou tímto propojeny. V podzemí se nachází 2 x 28 stání pro osobní automobily.
Parkovací stání jsou navrženy také v přízemí, kam je vjezd z příjezdové komunikace. Přízemí může být využito také ve variantě kanceláří.
Ve druhém až pátém podlaží jsou navrženy kancelářské prostory v různých variantách. Ze schodišťového prostoru je vždy vstup do chodby, která probíhá skrze celé podlaží a je prosvětlena okny na každé straně. Z chodby jsou vstupy do jednotlivých kanceláří. Kanceláře mají buď to každá své zázemí, nebo ve variantě s jedním společným zázemím na patře. Každá kancelář je prosvětlena okny.
Jednotlivá podlaží jsou propojeny schodištěm a výtahem. Schodišťový prostor probíhá ze suterénu do pátého podlaží.